dekorace-steny.cz 015 - Dekorace na zeď - Motýl a květina - 40 x 140 cm

Skladem • 1 varianta119 Kč85 % • 495 recenzíDalší informace

Rozměry
60 x 200 cm

• , zakoupeno v Dekorace stěny

Objednala jsem dekoraci na zeď do nové ložnice a jsem velice spokojená. Je opravdu nádherná a přestože byla větších rozměrů, zvládli jsme ji společně s manželem bez problémů nalepit.
    Zásilka byla precizně zabalená a dárek v podobě stěrky se hodil

Rozměry
60 x 200 cm

Vylepšete si Váš pokoj dekorací na zeď. S tímto motivem evokujícím pocit jara, bude Váš interiér okouzlující! Barva - ČERNÁ   Zboží odesíláme do 2 pracovních dnů.   V případě, že Vám nevyhovuje velikost nabízeného motivu, neváhejte nás kontaktovat. Motiv jsme schopni vyhotovit v jakékoliv jiné velikosti dle Vašeho přání.    Při platbě bankovním převodem od Nás obdržíte ZDARMA profesionální nástroj k dokonalé aplikaci samolepky.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Dekorace stěny