Wallvinil, Samolepky na zeď Vítejte v našem bytě, 42x60 cm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v WALLVINIL

• Naprostá spokojenost
    • V některých částech se nápis špatně odlepoval z podkladové fólie, ale to mohlo být i způsobeno, že jsem ještě neměla zkušenost - moje první nálepka na zeď:)

- velký výběr
    - zkušenost dobrá, až na to odlepování v některých částech nápisu.
    - produkt se používá dobře
    - doporučuji produkt

Produkt nemá žádné parametry.

Designová samolepka na zeď Vítejte v našem bytě bude skvělým doplňkem každé útulné chodby i obývacího pokoje. Přivítejte tak originálně každou návštěvu.

Samolepka na zeď vytvoří originální vzhled jakékoli stěny, nábytku, skla či dveří. Jednoduše nalepovací moderní samolepky oživí libovolný interiér.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v WALLVINIL

• Naprostá spokojenost

- velký výběr
    - zkušenost dobrá, až na to odlepování v některých částech nápisu.
    - produkt se používá dobře
    - doporučuji produkt